RSS видео | video.fcdynamo.kiev.ua http://video.fcdynamo.kiev.ua/ Tue, 27 Jul 2010 13:16:46 +0200 Winner Automotive – офіційний спонсор ФК «Динамо» Київ! http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1591361530/ Tue, 16 Jun 2020 15:52:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1591361530/ ДИНАМО готується до кубкової зустрічі з МИНАЄМ http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1592293601/ Mon, 15 Jun 2020 21:46:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1592293601/ FAVBET Ліга. ДИНАМО Київ - ОЛЕКСАНДРІЯ 5:1 ОГЛЯД МАТЧУ http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1563197274/1591558817/ Sun, 07 Jun 2020 19:40:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1563197274/1591558817/ Кияни готуються до ОЛЕКСАНДРІЇ http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/comments/1591361662/ Fri, 05 Jun 2020 14:54:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/comments/1591361662/ КМ. ДИНАМО Київ - ОЛІМПІК Донецьк 2:0. ОГЛЯД МАТЧУ http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1563197274/1590751835/ Wed, 27 May 2020 19:30:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1563197274/1590751835/ КМ. ДИНАМО Київ - РУХ Львів 0-0 ОГЛЯД МАТЧУ http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1563197274/1590170751/ Fri, 22 May 2020 21:05:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1563197274/1590170751/ 45 років ПЕРШОМУ завойованому ДИНАМО Кубку володарів Кубків! http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1589440938/ Thu, 14 May 2020 10:22:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1589440938/ У Києві вшанували пам'ять Валерія ЛОБАНОВСЬКОГО http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1589396021/ Wed, 13 May 2020 21:53:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1589396021/ 34 роки перемозі у фіналі Кубка володарів Кубків УЄФА! http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1588416950/ Sat, 02 May 2020 13:55:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1588416950/ ДИНАМО знову ДОПОМАГАЄ київським медикам http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1586503482/ Fri, 10 Apr 2020 10:24:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1586503482/ РАЗОМ У НЕПРОСТИЙ ЧАС: допомога від ДИНАМО триває! http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1585249142/ Thu, 26 Mar 2020 20:59:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1585249142/ ДОПОМОГА від ДИНАМО: обладнання для київської лікарні http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1585064650/ Tue, 24 Mar 2020 17:44:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1585064650/ БУДЬТЕ ВIДПОВIДАЛЬНИМИ! ДИНАМIВЦI звернулись до ВБОЛIВАЛЬНИКIВ http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/speech/1584608781/ Thu, 19 Mar 2020 11:06:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/speech/1584608781/ FAVBET Ліга. ДИНАМО Київ - ДЕСНА Чернігів 1:1. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИ http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1563197274/1584309108/ Sun, 15 Mar 2020 23:51:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1563197274/1584309108/ КУ. ДИНАМО Київ - ОЛЕКСАНДРІЯ 1:0. НАЙКРАЩІ МОМЕНТИ http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1563197274/1584012031/ Wed, 11 Mar 2020 23:20:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1563197274/1584012031/