RSS видео | video.fcdynamo.kiev.ua http://video.fcdynamo.kiev.ua/ Tue, 27 Jul 2010 13:16:46 +0200 24 квітня. ДИНАМО - Шахтар. КВИТКИ вже у ПРОДАЖУ! http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/comments/1554467573/ Fri, 05 Apr 2019 15:32:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/comments/1554467573/ ДИНАМО розпочало підготовку до матчу з "Зорею" http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1553805991/ Thu, 28 Mar 2019 22:46:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1553805991/ Прес-конференція після матчу з "Олімпіком" http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/speech/1552860152/ Mon, 18 Mar 2019 00:02:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/speech/1552860152/ Віктор ЦИГАНКОВ: "Нам потрібна підтримка" http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/speech/1552860042/ Mon, 18 Mar 2019 00:00:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/speech/1552860042/ Прес-конференція після другого матчу 1/8 фіналу ЛЄ з "Челсі" http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/speech/1552602050/ Fri, 15 Mar 2019 00:20:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/speech/1552602050/ УПЛ. ДИНАМО Київ - АРСЕНАЛ-Київ 4:0. ОГЛЯД МАТЧУ http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1530105533/1552376125/ Mon, 11 Mar 2019 09:35:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1530105533/1552376125/ U-21. ДИНАМО Київ - АРСЕНАЛ-Київ 3:0. ОГЛЯД МАТЧУ http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1530105533/1552376251/ Sun, 10 Mar 2019 09:37:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1530105533/1552376251/ Підтримай ДИНАМО у матчі з АРСЕНАЛ-Київ! http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/comments/1551795273/ Tue, 05 Mar 2019 16:14:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/comments/1551795273/ Ігор СУРКІС: "Цікаво перевірити свої сили на фоні "Челсі" http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/speech/1550847041/ Fri, 22 Feb 2019 16:50:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/speech/1550847041/ UYL. ДИНАМО - ЮВЕНТУС 0:0. ГОЛИ http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1530105533/1550690136/ Wed, 20 Feb 2019 21:15:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1530105533/1550690136/ Анатолію ДЕМ'ЯНЕНКУ - 60! http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1550585237/ Tue, 19 Feb 2019 16:07:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/day/1550585237/ Підтримай молодих динамівців! http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/comments/1550577916/ Mon, 18 Feb 2019 14:05:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/comments/1550577916/ Підтримай ДИНАМО проти "Олімпіакоса"! http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/comments/1550577749/ Sun, 17 Feb 2019 14:02:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/comments/1550577749/ Усі голи ДИНАМО на зборах в Іспанії! http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/comments/1550225090/ Tue, 12 Feb 2019 12:04:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/tv/comments/1550225090/ ТМ. ДИНАМО Київ - МАЛЬМЕ Швеція 0:0. ОГЛЯД МАТЧУ http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1530105533/1550225227/ Sun, 10 Feb 2019 12:07:00 +0200 http://video.fcdynamo.kiev.ua/match/1530105533/1550225227/